KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16045242
nr 1604 5242
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Musikanter. Signerad, blandteknik, bladets mått: 25x50 cm, yttermått inklusive ram: 35x60 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:33:41
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr